fbpx
Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı

Çocuk Gelişimi Seminer Paketi 12

Çocuk Gelişimi Seminer Paketi 12 Çocuk Gelişimi Seminer Paketi 12 de 4 Konu 4  Sertifika verilecektir. Uzaktan eğitim sistemi ile rahatlıkla evden iş yerinizden cep telefonu tablet veya bilgisayardan izleyebilirsiniz. Konular: Çocukların Hayatında Ölüm ve Yas Montessori Temelli Doğa Eğitimi Erken Çocuklukta Ritim ve Hareket Atölyesi Erken Çocuklukta Scamper Eğitimi Bu eşsiz eğitimleri kaçırmayın. Eğitim […]

Çocuk Gelişimi Seminer Paketi 12

Çocuk Gelişimi Seminer Paketi 12 de 4 Konu 4  Sertifika verilecektir. Uzaktan eğitim sistemi ile rahatlıkla evden iş yerinizden cep telefonu tablet veya bilgisayardan izleyebilirsiniz.

Konular:

 • Çocukların Hayatında Ölüm ve Yas

  Çocuk Gelişimi Seminer Paketi 12 2
 • Montessori Temelli Doğa Eğitimi
 • Erken Çocuklukta Ritim ve Hareket Atölyesi
 • Erken Çocuklukta Scamper Eğitimi

Bu eşsiz eğitimleri kaçırmayın.

Eğitim sonrasında 4 adet eğitim sertifikası adresinize kargo ile gönderilecektir.
Eğitim sonunda 0544 965 1490 nolu hattımıza sertifikalarınızın gönderilmesi için adres bilginizi göndermeniz gerekmektedir.
Sayfadan indirilen sertifika örnek amaçlıdır.

SCAMPER Anlamı  SCAMPER nedir?

SCAMPER, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli yaratıcı nesil çığır açan teknolojileri temsil eder: bunlardan bazılarını , başka şeylerle değiştirebilirsiniz ve iyileştirmeler getirip getirmeyeceğini anlayabilirsiniz.
Kombinasyon –
Bir fikir tek başına çalışmayabilir, ancak daha verimli sonuçlar için onu birden fazla fikir, süreç veya ürünle birleştirebilirsiniz.Uyarlama
Bir problemi çözme fikri başka bir problemi çözmek için kullanılabilir
Değiştir
Size ek bilgi verip vermediğini veya sürece değer kattığını görmek için durumunuzun veya probleminizin bir yönünü değiştirin

Onu işin başka bir yönüne koyun
‘e benzer kullanım “uyarlama” Mevcut fikirlerin veya kavramların beklenenden farklı amaçlar için kullanılmasıyla ilgilidir.
Eliminasyon :
Basitleştirmek için verimsiz süreçlerin ortadan kaldırılması
Ters süreç veya ürün yönü
İşleri tersine yapmak
Bu farklı teknolojilerin birleşimi, kurumsal zorlukların veya sorunların üstesinden gelmek için kullanılabilecek benzersiz ve yenilikçi bir yöntem olan SCAMPER’ı yaratır.

Doğa Eğitimi Nedir?

Eğitim, dünyadaki diğer birçok bilim insanı tarafından kanıtlandığı gibi, dünyayı değiştirmek için kullanılabilecek en güçlü ve baskın etkidir, bu nedenle dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için doğa eğitiminin önemi konusunda kendimizi eğitmemiz gerekiyor. Çevre eğitimine derinlemesine dalmadan önce, hepimiz bunun arkasındaki kavramı anlayacağız.

 

Eğitim hakkında konuştuğumuzda, çevre eğitiminin neden önemli olduğunu anlamak çok önemlidir. Çevremizi nasıl şekillendirdiğimizden sorumlu olduğumuzu hatırlayalım, çünkü yalnızca çevresel yıkımın olumsuz etkilerinin farkındalığı, çocuklarınız için güvenli ve emniyetli bir gelecek inşa etmemize yardımcı olabilir.

doğa eğitimi, öğrencilerin çevrenin zararlı sorunlarını tanımaları ve çözmeleri için doğa anayı keşfetmelerine yeni bir anlam kazandırır ve ayrıca vücudun bazı hastalıklara karşı bağışıklığını geri kazandırmak için egzersizler yaparak sağlıklarını korumalarına yardımcı olur. Bu alandaki eğitim, öğrenciler gerçek dünya problemlerini çözecekleri için problem çözme tekniklerine yeni bir anlam kazandıracaktır. Ayrıca geleceğin kanıtı olarak bugünün ötesini düşünecek ve durumu derinlemesine araştıracak ve gelecekte doğayu korumak için önlemler alacaklardır. Ayrıca, liderlik niteliklerini gösterecek ve gruplarının, insanların herhangi bir yere çöp atmalarını engellemelerine ve çevreyi iyileştirmek için yalnızca plastik olmayan ürünleri kullanmaları için diğerlerini eğitmelerine yardımcı olacaktır.

Çevre Aktivistleri Yetiştirmek
Çocuk Gelişimi Seminer Paketi 12

Öğrencileri doğa konusunda eğittiğimizde ve onları hayatlarının önemli bir parçası olarak doğayı koruma konusunda inisiyatif almaları konusunda motive ettiğimizde, çevre aktivisti olacaklar. ihtiyacının farkındalığı. ve doğa eğitiminin toplumun tüm kesimlerindeki önemi gittikçe anlaşılacaktır.

Çocuk ve Ritim

Hayatın çok erken bir döneminde çocuklar ritmi tanımlamaya başlarlar, hatta müziğin ritmine girerler. Sonuçta müzik ruhlarımıza dokunmak içindir! Müzik ayrıca bir çocuğun erken gelişimini destekleyen bilişsel faydalar sağlar.
İşte müziğin çocuğunuzun gelişimine yardımcı olmasının en önemli 5 nedeni.

1. Müzik, çocukların duyusal gelişimini geliştirir.
Nasıl tat, doku ve renk çocukların duyularını geliştirmelerine yardımcı oluyorsa, müzik de öyle. Bir çocuğu farklı müzik türlerine maruz bırakmak, beyindeki hücreler arasında daha fazla yol oluşturmaya yardımcı olabilir. Bu etki, müziği dans gibi çeşitli etkinliklere bağlarken daha da büyüktür.

2. Müzik okuryazarlığı geliştirebilir ve okuryazarlığı geliştirebilir.
Bebekler çocukluktan itibaren farklı sesler duyabilirler. Birkaç hafta sonra bebek annesinin sesini diğerlerinin seslerinden ayırt edebilir. Müziğe dokunarak, çocuğun sesleri ve kelimeleri deşifre etme konusundaki doğal yeteneği gelişir.
tekerleme söylemek, çocuğunuzun seslerdeki kalıpları belirlemeyi ve bunları tekrarlamayı öğrenmesine yardımcı olabilir. Müzik ayrıca çocukların şiirlerde ve şarkılarda sırada ne olduğunu tahmin etmelerine yardımcı olur ve çocuklar bu kalıpları nasıl oluşturacaklarını bilirler. Çocuklar bu becerileri kazanarak okuryazarlık, yazma ve matematik becerilerinin temellerini atmış olurlar.

3. Müzik ruh halini yükseltir
Birçok ebeveyn çocuklarını ninniler ve şarkılarla sakinleştirir. Müzik bir çocuğu sakinleştirebildiği gibi, ruhunu da yükseltebilir.
İpucu: Çocuğunuzun günlük programında oyun zamanı, uyku zamanı veya diğer anları temsil etmek için müzik kullanabilirsiniz.

4. Müziğin küçük çocuklara etkisi
Çocuğunuz belirli şarkılarla dans ediyor olabilir veya belirli şarkıların diğerlerinden daha popüler olduğunu görebilirsiniz.
Müzik, çocuğun hareket etme eğilimini destekler ve ince motor becerileri ile büyük motor becerilerini geliştirir. Ayrıca, ritim çok eğlenceliyse, yürümeye başlayan çocuğunuzun yukarı ve aşağı hareket ettiğini fark edeceksiniz. Bu kas gelişimi, güç ve dengeye yardımcı olur.

Önemli Notlar

 • Eğitimimizi bilgisayarda,tablette,cep telefonunda yada Tv ye bağlanarak izleyebilirsiniz.
 • Eğitimimizi sağ tarafta ki satın al menüsünden alabilirsiniz.Eğitimi bireysel veya grubunuz için alabilirsiniz.Grup için alımlarda %10-15 arası indirim mevcuttur.
 • Her eğitim satın almasında puan kazanırsınız. Daha sonra bu biriktirdiğiniz puanları sitemizde kullanabilirsiniz. Üye girişi yaptıktan sonra puanlarım kısmından bu puanlara ulaşabilirsiniz.
 • Eğitimi satın alırken isim soy isim alanlarını dikkatli ve eksiksiz doldurunuz.
 • Sertifikanızı adresinize teslim edilmesini isterseniz Aras Kargo ile ,eğitim bitiminin ardından gönderebiliriz.
 • Sertifikalarınızı kariyer.net , secretcv.com gibi internet sitelerine de ekleyebilirsiniz.
 • Peşin ödeme veya kredi kartına 12 taksit seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.
 • Diğer eğitimlerimiz için buraya tıklayın

İlk yorum ekleyen siz olun.

Yorum bırakmak için lütfen giriş yapın
Kurs 30 gün boyunca mevcut
Grup oluşturup eğitimi %10 indirimli alabilirsiniz.

Şunları içerir

1 lectures
Ek Süre
Mobil ve TVden erişim
Tıklayın
Hemen İletişime Geçmek İçin Tıklayın
Merhaba 👋
Size yardımcı olmak için buradayım.