fbpx
Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı

Çocuk Gelişimi Seminer Paketi 2

Çocuk Gelişimi Seminer Paketi 2 Çocuk Gelişimi Seminer Paketi 2 de 4 Konu 4 Sertifika verilecektir. Uzaktan eğitim sistemi ile rahatlıkla evden iş yerinizden cep telefonu tablet veya bilgisayardan izleyebilirsiniz. Konular: Öğretmen- Veli Görüşmeleri Pratiği (Veli Bilgi Formu Anlatımı) Okul Öncesi Dönemde Sanat Etkinlikleri (Çocukça Sanat) Davranış Problemlerine Dair Örnek Vakalar(Süreç Analizi, Takibi ve Aile […]

Çocuk Gelişimi Seminer Paketi 2

Çocuk Gelişimi Seminer Paketi 2 de 4 Konu 4 Sertifika verilecektir. Uzaktan eğitim sistemi ile rahatlıkla evden iş yerinizden cep telefonu tablet veya bilgisayardan izleyebilirsiniz.

Konular:

 • Öğretmen- Veli Görüşmeleri Pratiği (Veli Bilgi Formu Anlatımı)
 • Okul Öncesi Dönemde Sanat Etkinlikleri (Çocukça Sanat)
 • Davranış Problemlerine Dair Örnek Vakalar(Süreç Analizi, Takibi ve Aile Danışmanlığı)
 • Okul Öncesi Dönemde Çocuk ve Tiyatro

Konferans çekimdir. Eğitim sonrasında 4 adet eğitim sertifikası adresinize kargo ile gönderilecektir.

Sayfadan indirilen sertifika örnek amaçlıdır. Sertifikalarınız anlaşmalı kargo firması tarafından adresinize

Çocuk Gelişimi Seminer Paketi 2 2

gönderilecektir.

Bu eğitimde sertifikaları online pdf olarak’ta alabilisiniz.

Konularla ilgili kısa bilgiler

Ebeveynlerin ve öğretmenlerin, çocukların eğitiminin iyileştirilmesinde önemli bir rol oynamaktadır. Her ikisi için de etkili yöntemler vardır. Ebeveynler ve öğretmenler, çocuklarının okuldaki performansını tartışırlar. Bu, nasıl öğrendiğinizi, faaliyetlere aktif olarak katıldığınızı ve fiziksel, zihinsel ve duygusal gelişiminizi içerir.

Aileler çocuklarının nasıl davrandıklarını ve evde nasıl davrandıklarını bildikleri için, öğretmenler okuldaki davranışlarını anlayacaktır. Öğretmen geribildirimi ve ebeveyn bakımının birleşimi, çocukların eğitim yolculuğu için çok faydalıdır. Ebeveynler, öğretmen geri bildirimlerine dayanarak, çocuklarını kendileri için faydalı olan etkinliklere katılmaya ikna edebilir, okulda utangaç olduklarında sıkıntılarından kurtulmalarına yardımcı olabilir ve çok yönlü gelişimlerini teşvik edebilir.

Friedrich Froebel, çocukların kendi sanatlarını yaratmaya katılmaları ve başkalarının sanatını gözlemlemeleri ve takdir etmeleri gerektiğine inanmaktadır. Froebel, sanatsal etkinliklerin tüm çocukların “çok yönlü gelişimini” destekledikleri için dışlanmaması gerektiğine inanıyor. Okul öncesi sanat etkinlikleri şüphesiz erken çocukluk eğitiminin önemli bir parçasıdır. Bu zorunludur, ancak herhangi bir programın çok değerli bir parçasıdır.

Çocuk Gelişimi Seminer Paketi 2

Çocuk Gelişimi Seminer Paketi 2 1

Sanat projeleri özneldir subjektif olarak “zihindeki resepsiyon yerini ve kişisel önyargıları değiştirmek” olarak tanımlanmaktadır.

Bu, bir öğretmen olarak çocuklara birlikte oluşturdukları materyalleri ve ortamları sağladığınız anlamına gelir. Çocuklar kişisel düşünce, düşünce ve önyargılarını yaratmak için kullanırlar. Aslında materyalleri ve ortamları öğrenme, manipüle etme ve keşfetme sürecidir.

Tiyatro Merkezli Biçim süreci, çocukların düşünmesini ve öğrenmesini geliştirmek için popüler ve değerli bir yöntemdir ve tiyatro, performansın unsurlarına daha fazla önem verir. Son yıllarda drama ve oyun , çocukların dikkatini çekmek ve paylaşılan deneyimleri sunmanın bir yolu olarak drama derslerinde öğrenmeyi teşvik etmek için giderek daha fazla kullanılmaktadır.

Drama çok yaratıcı olarak bilinir. Çocuklar kendilerini yeni bir karaktere kaptırma, öğrenme ve hatta oyun için bir arka plan oluşturma fırsatına sahiptir. Birçok insan dramanın sadece yaratıcı tarafa fayda sağlayacağını düşünür, çocukların hayal gücünü geliştirmeye yardımcı olur. Evet, drama bunu yapar ama aynı zamanda çocuklara birçok yönden fayda sağlar ve günlük yaşamlarında onlara yardımcı olur.

Drama çocukları işbirliğine teşvik eder

Pijama Drama’da drama oyunları oynamaktan doğaçlama şarkı söylemeye kadar her etkinlik işbirliği gerektirir. Çocuklar, derslerden en iyi şekilde yararlanmak için işbirliğinin çok ihtiyaç duyulan bir beceri olduğunu çabucak anlarlar!

Drama matematik becerilerini destekler

Bir şarkının kaç kez sayıldığını saymak, bir kamp gezisinde yıldızları saymak veya bir pastanın üzerine kaç tane yumurta konacağını hesaplamak, dramaya katılmanın temel matematiksel becerilerin geliştirilmesine nasıl yardımcı olabileceğine dair sadece birkaç örnektir.

Tiyatro, çocukların çevrelerindeki dünyayı anlamalarına yardımcı olur

Birçok farklı konuyu keşfedin, çocukları her hafta çeşitli gerçek ve hayali durumlarla tanıştırın, içinde yaşadıkları dünyaya olan ilgilerini artırın ve onları daha meraklı daha da meraklandırın.

Tiyatro duygusal zekayı geliştirir

Çocukları pijama drama derslerinin güvenli ve destekleyici ortamında çeşitli duygular üzerinde “harekete geçirmeye” teşvik ederek, çocuklar kendi duygularını daha iyi anlayabilir ve başkalarına karşı şefkat geliştirebilirler.

Tiyatro Fiziksel Gelişime Yardımcı Olur

Her derste basit vurmalı çalgılar çalacağız, basit aksiyon sahneleri oluşturacağız ve drama oyunları oynayacağız, bunların hepsi çocukların büyüyen bedenlerine hakim olmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Tiyatro yaratıcılığı teşvik eder

Yaratıcı insanlar olayları farklı açılardan yeni şekillerde görebilirler. Hızlı düşünebilir ve yeni fikirler üretebilirler. Çocuklar tarafından yönlendirilen doğaçlama ve rol yapma yöntemlerimiz yaratıcılığın gelişimini teşvik eder, çünkü çocuklar dramanın yönünü kendi kendilerine yönlendirebilir, rol problemlerini çözmenin yollarını bulabilir ve çeşitli rol oynama durumlarına yaratıcı bir şekilde yanıt verebilir.

Önemli Notlar

 • Eğitimimizi bilgisayarda,tablette,cep telefonunda yada Tv ye bağlanarak izleyebilirsiniz.
 • Eğitimimizi sağ tarafta ki satın al menüsünden alabilirsiniz.Eğitimi bireysel veya grubunuz için alabilirsiniz.Grup için alımlarda %10-15 arası indirim mevcuttur.
 • Her eğitim satın almasında puan kazanırsınız. Daha sonra bu biriktirdiğiniz puanları sitemizde kullanabilirsiniz. Üye girişi yaptıktan sonra puanlarım kısmından bu puanlara ulaşabilirsiniz.
 • Eğitimi satın alırken isim soy isim alanlarını dikkatli ve eksiksiz doldurunuz.
 • Sertifikanızı adresinize teslim edilmesini isterseniz Aras Kargo ile ,eğitim bitiminin ardından gönderebiliriz.
 • Sertifikalarınızı kariyer.net , secretcv.com gibi internet sitelerine de ekleyebilirsiniz.
 • Peşin ödeme veya kredi kartına 12 taksit seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.
 • Diğer eğitimlerimiz için buraya tıklayın

İlk yorum ekleyen siz olun.

Yorum bırakmak için lütfen giriş yapın
Tıklayın
Hemen İletişime Geçmek İçin Tıklayın
Merhaba 👋
Size yardımcı olmak için buradayım.