fbpx
Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı

İnsan Kaynakları Uzmanlığı Eğitimi

İnsan Kaynakları Uzmanlığı Eğitimi İnsan Kaynakları Uzmanlığı Eğitimi İnsan kaynakları yönetimi; doğru çalışanları seçerek, mevcut çalışanlar için verimli ve adil bir ortam yaratarak, performans değerlendirmesi ile en doğru maaşı belirleyerek ve uygun çalışan eğitimini sağlayarak şirketin ve çalışanlarının memnuniyetini sağlamaktır. Personel planlaması ve istihdamı, iş analizi, mülakat becerileri, öğrenme planlama ve liderlik, performans değerlendirme, motivasyon […]

İnsan Kaynakları Uzmanlığı Eğitimi

İnsan Kaynakları Uzmanlığı Eğitimi İnsan kaynakları yönetimi; doğru çalışanları seçerek, mevcut çalışanlar için verimli ve adil bir ortam yaratarak, performans değerlendirmesi ile en doğru maaşı belirleyerek ve uygun çalışan eğitimini sağlayarak şirketin ve çalışanlarının memnuniyetini sağlamaktır.

Personel planlaması ve istihdamı, iş analizi, mülakat becerileri, öğrenme planlama ve liderlik, performans değerlendirme, motivasyon yönetimi, kariyer planlama, iş değerlendirme, maaş, iş hukuku, insan kaynakları, etkin iletişim ve liderlik konuları arasındadır.

İnsan kaynakları çok seviyeli bir disiplindir. Şirkete gerekli insan kaynağının sağlanmasından, işe alım sürecinden ve gerektiğinde bu kaynağın eksikliklerinin yetiştirilmesinden, organizasyondaki pozisyon ve sorumluluk yönetiminden planlama, organizasyon ve kontrol gibi bir çok işten sorumludur.

İnsan kaynakları sertifika eğitimi; temel yönetim bilgilerini ve insan kaynakları fonksiyon bilgilerini, yani iş analizini, işe alım prosedürlerini, ödülleri, teşvikleri ve performans yönetimini amaçlar.

İnsan kaynakları yönetimi, herhangi bir organizasyonun işinin ayrılmaz bir parçasıdır. İnsan kaynakları yönetiminin katkısı, iş ilişkilerinin tüm yönlerinin daha esnek bir şekilde anlaşılması ve denetlenmesinin geliştirilmesine yansımaktadır. İnsan kaynakları departmanı, herhangi bir organizasyonun çok önemli bir parçasıdır.

İK uzmanlığı eğitimi, teorik bilgiyi pratik uygulamalarla birleştirerek İK becerilerini ve anlayışını geliştirmeyi amaçlar. Bu eğitimler, İK alanında kariyer yapmak isteyenlere gerekli temel yetkinlikleri kazandırır ve işverenler için değerli bir uzmanlık sağlar.

İnsan Kaynakları Uzmanlığı Eğitimi 1

İnsan kaynakları çalışanları, insan kaynakları, liderlik, personel planlaması, performans yönetim sistemleri, işçi-işveren ilişkileri, işe alma ve seçme, ücretlendirme ve iş sözleşmelerinin feshi konularında bilgi sahibidir. İnsan kaynakları yönetimi ve çalışanları, işyeri uygulamalarını takip etmenin yanı sıra, rekabet ortamında diğer şirketlerin veya büyük şirketlerin insan kaynakları yönetimi uygulamalarını da izlemeli ve tanımlamalıdır. Rekabet ortamında olmasanız bile ne örnek alınabilir.

Firmaların verimliliklerini artırabilmeleri ve rekabet avantajı elde edebilmeleri için güçlü ve yüksek nitelikli insan kaynağına sahip olmaları, doğru yönetim stratejileri oluşturarak doğru insan kaynakları politikaları oluşturmaları gerekmektedir.

İnsan kaynakları sertifika eğitimi; nitelikli insan kaynağının yetiştirilmesi, insan kaynaklarının uzmanlaşması yoluyla katılımcıların gelişimini ve değerini artırır.

insan kaynakları yönetimi eğitimi ile bu alanda yetkin ve saygın bir kişi olacaksınız. İnsan kaynakları departmanı işe alımda çok önemli bir rol oynar ve işletmeler için vazgeçilmezdir.

İnsan Kaynakları Uzmanlığı Eğitimi

EĞİTİMİN İÇERİĞİ

Etkili İletişim
Etkili Sunum Teknikleri
Etkili Beden Dili
Kariyer Yönetimi
Problem Çözme Teknikleri
Stres – Zaman Yönetimİ
Takım Çalışması
Telefonda Ve Yazılı İletişim
Dış Ticaret Ders
Girişimcilik
Pazarlama Yöntemleri
Halkla İlişkiler
İnsan Kaynakları
Pazarlama Yöntemleri
Satış Becerileri
Sosyal Medya Pazarlama
Süreç Yönetimi
Tedarik Zinciri Ve Lojistik
Yönetim Becerileri Ve Liderlik

İnsan Kaynakları Uzmanlığı Eğitimi 2

KİMLER ALABİLİR

En az lise mezunu ve insan kaynakları alanında kariyer yapmak isteyenler.
İnsan kaynakları alanında uzmanlaşmak isteyenler,
Şirketlerin insan kaynakları bölümünde çalışan İK uzmanları ve orta düzey yöneticileri,
Şirketlerin bölüm, departman ve ekip yöneticileri,
Şirket sahipleri ve yönetici adayları. orta düzey yöneticiler
Kariyer hedefi İK alanında çalışmak olan yeni mezunlar
İK kariyer geçişi yapmayı hedefleyen profesyoneller.

 

 

 

Önemli Notlar

 • Eğitimimizi bilgisayarda,tablette,cep telefonunda yada Tv ye bağlanarak izleyebilirsiniz.
 • Eğitimimizi sağ tarafta ki satın al menüsünden alabilirsiniz.Eğitimi bireysel veya grubunuz için alabilirsiniz.Grup için alımlarda %10-15 arası indirim mevcuttur.
 • Her eğitim satın almasında puan kazanırsınız. Daha sonra bu biriktirdiğiniz puanları sitemizde kullanabilirsiniz. Üye girişi yaptıktan sonra puanlarım kısmından bu puanlara ulaşabilirsiniz.
 • Eğitimi satın alırken isim soy isim alanlarını dikkatli ve eksiksiz doldurunuz.
 • Eğitim sonunda sertifikanızın Akademi Onaylı olanını kurs bitiminde PDF formatında indirebilirsiniz.
  (Genellikle her bilgisayar ve cep telefonunda pdf okuyucu vardır.Ancak her ihtimale karşı bilgisayarınızda veya cep telefonunuzda PDF okuyucu yoksa Buradan indirebilirsiniz)
 • Sertifikanızı adresinize teslim edilmesini isterseniz Aras Kargo ile ,eğitim bitiminin ardından gönderebiliriz.
 • E-Devlet onaylı sertifikanız,kurs bitiminden sonra 10 iş günü içerisinde e-devletinize işlenmektedir.E-Devlet linki için lütfen bize ulaşınız.
 • Sertifikalarınızı kariyer.net , secretcv.com gibi internet sitelerine de ekleyebilirsiniz.
 • Peşin ödeme veya kredi kartına 12 taksit seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Diğer eğitimlerimiz için Buraya tıklayabilirsiniz

 

İlk yorum ekleyen siz olun.

Yorum bırakmak için lütfen giriş yapın
Kurs 30 gün boyunca mevcut
Grup oluşturup eğitimi %10 indirimli alabilirsiniz.

Şunları içerir

9 lectures
Ek Süre
Mobil ve TVden erişim
Tıklayın
Hemen İletişime Geçmek İçin Tıklayın
Merhaba 👋
Size yardımcı olmak için buradayım.